Panopoly Theme (8.x-2.0-alpha15) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Featured
de: Hervorheben

en: Save and continue
de: Speichern und fortfahren

en: Columns: 1
de: Spalten: 1

en: Columns: 3
de: Spalten: 3

en: Columns: 2
de: Spalten: 2

en: Choose a theme
de: Bitte ein Theme auswählen
