Panopoly Theme (8.x-2.0-alpha15) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Columns: 1
eu: Zutabeak: 1

en: Columns: 3
eu: Zutabeak: 3

en: Columns: 2
eu: Zutabeak: 2
