Panopoly Theme (8.x-2.0-alpha15) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Featured
fi: Esitelty

en: Save and continue
fi: Tallenna ja jatka

en: Columns: 1
fi: Palstat: 1

en: Columns: 3
fi: Palstat: 3

en: Columns: 2
fi: Palstat: 2
