Panopoly Theme (8.x-2.0-alpha15) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: Columns: 1
hu: Oszlopok: 1

en: Columns: 3
hu: Oszlopok: 3

en: Columns: 2
hu: Oszlopok: 2
