Panopoly Theme (8.x-2.0-alpha15) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Featured
ru: Популярное

en: Save and continue
ru: Сохранить и продолжить

en: Columns: 1
ru: 1 колонка

en: Columns: 3
ru: 3 колонки

en: Columns: 2
ru: 2 колонки
