Panopoly Theme (8.x-2.0-alpha15) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Save and continue
uk: Зберегти та продовжити

en: Columns: 1
uk: Колонки: 1

en: Columns: 3
uk: Колонки: 3

en: Columns: 2
uk: Колонки: 2
