Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: File
ar: ملف

en: Links
ar: روابط

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Updated
ar: التحديث

en: Text
ar: نص

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: author
ar: مؤلف

en: Caption
ar: شرح

en: Apply
ar: تطبيق

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ar: افصل لواحق الملفات بمسافة أو فاصلة ولا تضع النقطة.

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
