Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: File
az: Fayl

en: Links
az: Linklər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: author
az: müəllif

en: Caption
az: Başlıq

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Post date
az: Yazı tarixi
