Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: File
el: Αρχείο

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Posted by
el: Δημοσιεύτηκε από

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Text
el: Κείμενο

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: author
el: συγγραφέας

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Post date
el: Ημερομηνία δημοσίευσης

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
el: Χωρίστε τις επεκτάσεις με κενό ή κόμμα και χωρίς να συμπεριλάβετε την τελεία.

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Asc
el: Αύξ
