Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: File
eu: Fitxategi

en: Links
eu: Estekak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Text
eu: Testua

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Desc
eu: Beheraka

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: author
eu: egilea

en: Apply
eu: Ezarri

en: Post date
eu: Argitaratze data

en: Asc
eu: Goraka
