Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: Author
fr: Auteur

en: File
fr: Fichier

en: Links
fr: Liens

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Link
fr: Lien

en: Posted by
fr: Posté par

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Text
fr: Texte

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Sort by
fr: Trier par

en: Updated date
fr: Date de mise à jour

en: author
fr: auteur

en: Caption
fr: Légende

en: Apply
fr: Appliquer

en: Post date
fr: Date de publication

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fr: Séparer les extensions avec un espace ou une virgule sans inclure le point.

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: Master
fr: Principal
