Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: File
hr: Datoteka

en: Links
hr: Poveznice

en: Reset
hr: Poništi

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Text
hr: Tekst

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Apply
hr: Primjeni

en: Post date
hr: Datum unosa

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hr: Razdvojite nastavke razmakom ili zarezom i ne unosite početnu točku.

en: Asc
hr: Uzlazno
