Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: File
ka: ფაილი

en: Links
ka: ბმულები

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: author
ka: ავტორი
