Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: File
lt: Failas

en: Links
lt: Nuorodos

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: author
lt: autorius

en: Caption
lt: Antraštė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
