Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Author
ru: Автор

en: File
ru: Файл

en: Links
ru: Ссылки

en: Reset
ru: Сбросить

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Posted by
ru: Добавлено

en: Updated
ru: Обновлено

en: Text
ru: Текст

en: Content type
ru: Тип материала

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Updated date
ru: Дата обновления

en: author
ru: автор

en: Caption
ru: Подпись

en: Apply
ru: Применить

en: Post date
ru: Дата публикации

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ru: Введите расширения через пробел или запятую. Не используйте точку перед расширением.

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
