Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Author
sv: Författare

en: File
sv: Fil

en: Links
sv: Länkar

en: Reset
sv: Återställ

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Posted by
sv: Inlagt av

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Updated date
sv: Uppdaterad datum

en: author
sv: författare

en: Caption
sv: Bildtext

en: Apply
sv: Applicera

en: Post date
sv: Datum för inlägg

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sv: Separera filändelser med mellanslag eller kommatecken och ta ej med en inledande punkt.

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
