Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha14) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Author
cs: Autor

en: File
cs: Soubor

en: Links
cs: Odkazy

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: author
cs: autor

en: Caption
cs: Popisek

en: Apply
cs: Použít

en: Post date
cs: Datum vytvoření

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
cs: Přípony jmen souborů oddělené čárkou nebo mezerou. Vynechte tečku na začátku.

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
