Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha14) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: File
he: קובץ

en: Links
he: קישורים

en: Reset
he: איתחול

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Posted by
he: פורסם ע"י

en: Updated
he: עודכן

en: Text
he: טקסט

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: author
he: מחבר/ת

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Apply
he: החל

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
he: יש לרשום את הסיומות בהפרדה של רווח או פסיק, ללא הנקודה המקדימה לסיומת הקובץ.

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
