Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha14) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Author
ht: Otè

en: Image
ht: Imaj

en: Updated
ht: A jou

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
