Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha14) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: File
ne: फ़ाइल

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
