Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha14) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: File
pl: Plik

en: Links
pl: Odnośniki

en: Reset
pl: Resetuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Text
pl: Tekst

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: author
pl: autor

en: Caption
pl: Podpis

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Post date
pl: Data publikacji

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
pl: Lista rozszerzeń oddzielonych przecinkami lub odstępem, bez wiodącej kropki.

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
