Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha14) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: File
se: Fiila

en: Image
se: Govva

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Text
se: Teaksta

en: Content type
se: Šládja

en: Sort by
se: Sirre
