Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha14) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Text
sr: Текст

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: View mode
sr: Врста приказа
