Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha15) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Author
hi: लेखक

en: File
hi: फ़ाइल

en: Links
hi: लिंक

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Text
hi: लेख

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: author
hi: लेखक

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Apply
hi: लागू करें

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hi: स्पेस या अल्पविराम से एक्सटेंशन को अलग करे अग्रणी डॉट का उपयोग ना करे .

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
