Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha15) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: File
lv: Fails

en: Links
lv: Saites

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: Content type
lv: Satura veids

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: author
lv: autors

en: Caption
lv: Paraksts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lv: Atdaliet paplašinājumus ar tukšuma simbolu vai komatu, neiekļaujot punktu.

en: View mode
lv: Skata režīms
