Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha15) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: File
sk: Súbor

en: Links
sk: Odkazy

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: author
sk: autor

en: Caption
sk: Popis

en: Apply
sk: Použiť

en: Post date
sk: Dátum odoslania

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sk: Prípony oddeľte medzerou alebo čiarkou a na začiatok prípony nepíšte bodku.

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Asc
sk: Vzostupne
