Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha15) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Links
gu: કડીઓ

en: Link
gu: કડી

en: Posted by
gu: દ્વારા ઉમેરાયેલ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Text
gu: લખાણ

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો
