Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha13) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Text
hy: Տեքստ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: author
hy: հեղինակ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
