Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha15) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: File
th: ไฟล์

en: Links
th: ลิงก์

en: Link
th: ลิงค์

en: Text
th: ข้อความ

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Updated date
th: วันที่ปรับปรุง

en: author
th: ผู้เขียน

en: Post date
th: วันที่โพสต์

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: View mode
th: โหมดของวิว
