Panopoly Widgets (8.x-2.0-alpha15) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: File
ug: ھۆججەت

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Text
ug: تېكىست

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Caption
ug: تېما

en: Apply
ug: قوللىنىش
