Pantheon Content Publisher (1.0.0) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Title
ca: Títol

en: title
ca: títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Image
ca: Imatge

en: Label
ca: Etiqueta

en: Icon
ca: Icona

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Key
ca: Clau

en: Changed
ca: Canviat

en: Machine name
ca: Nom-màquina
