Pantheon Content Publisher (1.0.2) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Image
ast: Imaxe

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Key
ast: Llave
