Pantheon Content Publisher (1.0.2) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Title
it: Titolo

en: title
it: titolo

en: Status
it: Stato

en: Content
it: Contenuto

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: Image
it: Immagine

en: Label
it: Etichetta

en: Icon
it: Icona

en: View
it: Visualizza

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: Authored on
it: Creato il

en: Key
it: Chiave

en: Changed
it: Modificato

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
