Pantheon Content Publisher (1.0.2) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Image
os: Сурæт

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
