Pantheon Content Publisher (1.0.3) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: title
eu: izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Image
eu: Irudia

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Key
eu: Giltza

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Machine name
eu: Makinaren izena
