Pantheon Content Publisher (1.0.3) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: title
fil: pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Content
fil: Nilalaman

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha

en: Key
fil: Susi
