Pantheon Content Publisher (1.0.3) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Content
hi: सामग्री

en: Description
hi: उल्लेख

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Image
hi: चित्र

en: Label
hi: लेबल

en: Icon
hi: चिन्ह

en: View
hi: देखें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Changed
hi: बदल गया

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Access token
hi: प्रवेश टोकन
