Pantheon Content Publisher (1.0.3) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Image
ka: სურათი

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Key
ka: გასაღები
