Pantheon Content Publisher (1.0.3) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
