Pantheon Content Publisher (1.0.3) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
