Pantheon Content Publisher (1.0.3) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: title
nn: tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Image
nn: Bilete

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Authored on
nn: Skrive

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
