Pantheon Content Publisher (1.0.4) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: title
ar: عنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Content
ar: المحتوى

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Image
ar: الصورة

en: Label
ar: التسمية

en: Icon
ar: أيقونة

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Published
ar: منشور

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Key
ar: المفتاح

en: Changed
ar: تم التغير

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Draft
ar: مسودة
