Pantheon Content Publisher (1.0.4) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Image
az: Şəkil

en: Icon
az: İconka

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Key
az: Açar

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Machine name
az: Maşın adı
