Pantheon Content Publisher (1.0.4) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Image
bg: Снимка

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Published
bg: Публикувано

en: Authored on
bg: Написано на

en: Key
bg: Ключ
