Pantheon Content Publisher (1.0.4) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Image
bs: Slika

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Published
bs: Objavljeno

en: Authored on
bs: Napisano
