Pantheon Content Publisher (1.0.4) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Image
eo: Bildo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Published
eo: Publikigita

en: Authored on
eo: Verkita je
