Pantheon Content Publisher (1.0.4) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Title
es: Título

en: title
es: título

en: Status
es: Estado

en: Content
es: Contenido

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Image
es: Imagen

en: Label
es: Etiqueta

en: Icon
es: Icono

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: Published
es: Publicado

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Key
es: Clave

en: Token
es: Comodín

en: Changed
es: Modificado

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Draft
es: Borrador
