Pantheon Content Publisher (1.0.4) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: title
is: yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Published
is: Útgivið

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Key
is: Lykil

en: Machine name
is: Maskinnavn
