Pantheon Content Publisher (1.0.4) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Title
fr: Titre

en: title
fr: titre

en: Status
fr: État

en: Content
fr: Contenu

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: Label
fr: Libellé

en: Icon
fr: Icône

en: View
fr: Voir

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Published
fr: Publié

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Key
fr: Clef

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Changed
fr: Modifié

en: Machine name
fr: Nom système

en: Draft
fr: Brouillon

en: Access token
fr: Jeton d'accès

en: Search API server
fr: Serveur de Search API
