Pantheon Content Publisher (1.0.4) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: title
gu: શીર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Key
gu: ચાવી

en: Changed
gu: બદલ્યું
